Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kémiából emeltezek, kezdek...

Kémiából emeltezek, kezdek kétségbeesni. Tényleg ennyire gázos?

Figyelt kérdés
Mindenki azzal ijesztget, hogy úristen egyedül készülsz fel kémiára, az mennyire nehéz, mennyire bátor vagyok... Bevallom eléggé félek, de beosztottam az elméletet, tanulom rendesen, végig is fogok érni áprilisig. De nagyon félek tőle... Eléggé egy megcsinálhatatlan dolognak tűnik most :S Csinálom az 5-ösöm leszből a feladatokat, ha végigérek az összes feladaton, akkor elvileg az érettségin se lesz gondom a számolási feladatokkal? Ettől még jobban félek :S Adjatok valami tanácsot légyszi, véleményt! Köszönöm előre is :)) L/18
2011. márc. 2. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha az Ötösöm lesz feladatai mennek, akkor simán menni fog az emelt is. Némely feladat még azt a szintet is felülmúlja.
2011. márc. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! :)

Sokan nagyon tartanak a kémiától, és furcsa nekik, hogy más egyedül és képes boldogulni vele.


Ja, és mind régi kémiatanárom tanácsolná, előtte egyél sok C-vitamint!

2011. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
oh.gov.hu oldalán csinálj meg pár korábbi érettségi feladatsort
2011. márc. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nézd meg előző évek emelt kémia érettségi feladatait, [link] innen letölthetők. Ezekkel tudod a legjobban lemérni, mennyit ér a tudásod az érettségire. Amúgy sok sikert!
2011. márc. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem gázos, és ahogy már írták is előtte, az Ötösöm lesz... c. könyv nagyon hasznos gyakorló, és sokszor magasabb szinten vár el, mint az emelt :) (Én is emelteztem 1 éve.)

Ha ehhez szépen átnézed az elméletet is, akkor szerintem nyerő vagy! Bár attól is függ, kb. hány százalék a célod, mert 90-95 fölött már nem olyan egyszerű, még akkor sem, ha teljesen penge vagy.

2011. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az utolsó válaszolónak: 87% kellene :S fogorvosira készülök:) Csináljak elméletből tesztes feladatokat, és állandóan a számolásokat, hogy menjen?

2011. márc. 2. 21:02
 7/7 anonim válasza:

Kedves kérdező :) Én is kémiából fogok majd érettségizni...Igaz csak jövőre, de nagyon félek :S Mi is az "ötösöm"-ből csinálunk feladatokat, de sajnos a számolás nem igazán megy :D Ezért is félek nagyon, mert az elméletet megtanulom és abból mindig jót írok... Amúgy hova jársz suliba? :)


18/L

2011. márc. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!