Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Kezdek kétségbeesni!

Mit tegyek? Kezdek kétségbeesni!

Figyelt kérdés
7,5 hetes kisbabám sajnos tápszeres,azt olvastam mindenhol,hogy napi egy székletnek lennie kell,de ma még neki nem sikerült,amúgy is hasfájós szegényem,de most a szokásosnál is jobban sír! Általában délutánra már megszokott lenni az eredmény,de ma még semmi és csak sír,csak sír! Mit tegyek,hogy segítsek neki,hogy legyen széklete?Hátha az enyhítene a görcsein!
2011. ápr. 28. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Cukros kamilla, vagy vmilyen tea, és kicsit krémes hőmérővel ha megpiszkálod, hátha elindítja az ingert.


jobbulást!

2011. ápr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja, és kicsit próbáld tornáztatni, tudod, a lábacskáit feltolod a pocakra, és vissza, meg a térdénél fogod, és kőrözöd a lábait...szegényke
2011. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mintha lázat mérnél , de jóó sok popsikrémmel. +torna
2011. ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 krisztivan ***** válasza:
Le a pelus,fel a lábak a pocakra és a másik kezeddel masszirozd a farokcsontját.Ez székelési ingert szokott okozni.Ha még egy kis popsikenőcsöt is bevetsz tuti lesz eredmény.
2011. ápr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Szia.


Adj neki egy fájdalomcsillapító kúpot! Nálunk mindig beválik, ha ilyen nagy baj van. A kúp egyrészt csillapítja a fájdalmat, másrészt összetétele miatt megmozgatja a beleit. Max fél óra és rendbejön tőle.

Nekem anyósom ajánlotta először, aki 30 éve gyermekosztályon nővér.

2011. ápr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Megint én.


A hasfájásról annyit, hogy nem mindegy nekik milyen tápszert adsz. Nálunk - és hidd el az én fiam is nem kicsit hasfájós születése óta - a milumil comfort működik. Ez kimondottan hasfájós babáknak készült. Kicsit rosszabb íze van, mint a többinek, de megeszi.

2011. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget,amint bedugtam a lázmérőt azonnal jött az eredmény és igen csak sok! De azt hallottam,hogy így hozzászokik és magától nem fog kakilni.
2011. ápr. 28. 21:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Hozzászokhat tényleg, de nem egy alkalomtól. Reméljük nem kell sokszor alkalmazni!
2011. ápr. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Persze, hozzászokhat, de ezt csak akkor vesd be, ha nagyon fáj neki. De a kúpos megoldás is jó ám!


De jó, hogy kijött...:-)

2011. ápr. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mégegyszer köszönöm a segítséget! :) Sajnos semmilyen teát nem iszik meg,sem kamillát,sem édesköményt,még a vizet sem.

Nem tudtam,hogy szabad cukros kamilla teát adni neki,bár lehet azt sem inná.Remélem nem kell többet hőmérőznöm,nagyon megijedtem tegnap és nagyon sajnáltam szegényemet.

2011. ápr. 29. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!