Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan hely Magyarországon,...

Van olyan hely Magyarországon, ahol fizika (nem fizika tanár) MSC-t lehetne végezni levelező tagozaton?

Figyelt kérdés

Villamosmérnök vagyok és rájöttem(igazából mindig is tudtam), hogy fizikus akarok lenni csak "sajna" már dolgozom, így nappalira nem valószínű, hogy tudnék járni. Gondolom lenne egy rakat tárgy amit még BSC-ből le kéne rakni, de ez részletkérdés.(szabadidőmben ezeket tanulmányozom, kétségkívül nehéz de annyira nem lehetetlen megérteni:)) Fizika tanárit láttam, de az nem nagyon érdekel:(

Köszönöm a segítséget!


2011. márc. 2. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Fizikus msc van a BME-n, Debrecenben, Pecsett, az ELTEn es Szegeden: [link]

Reszletesen maga a szakrol meg bovebben olvashatsz pl itt: [link]

2011. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elozo vagyok. Bocsi, csak most lattam hogy levelezos kell. Az csak Szegeden es Pecsett van.
2011. márc. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, majd megnézem!
2011. márc. 5. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!