Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemi, főiskolai előkészítő...

Egyetemi, főiskolai előkészítő ("Nulladik évfolyam")?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van közöttetek aki Vajdaságból az egyetemi, főiskolai előkészítő ("Nulladik évfolyam")Budapestre jelentkezne?

Nekem 90% -ban azt ajánlották, hogy ha fel is vesznek az egyetemre jobban járok ha előtte nulladikra megyek.


2011. márc. 2. 22:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Egyetemen nincs nulladik. Mire gondolsz?
2011. márc. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

kredites rendszerben NINCS olyan, hogy nulladik!

esetleg OKJ-s képzés, ami NEM ad diplomát!

2011. márc. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudom melyikre gondolsz, erre: [link]

Szerintem ha amugy is felvesznek egyetemre, akkor felesleges erre a nulladikra menni, mert azert annyira nem jo, persze attol fugg melyik szakiranyra akarsz menni. De ha mondjuk nehezsegeid vannak a magyar nyelvvel, akkor talan erdemes egy evet raszanni, es akkor ez a suli jol johet.

2011. márc. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen, erre gondoltam!

Tudok magyarul, magyar vagyok, magyar iskolába járok. Gyógyszerészetire szeretnék menni és azt mondták a "nulladik" jó alapot ad! Az első év "könnyebb" lesz, szval többen ezt tanácsolták, mert ők is így csinálják -ták.

Ezért keresek Vajdaságiakat akik szintén oda készülnek esetleg már most a Márton Áron kollégiumban laknak.

2011. márc. 3. 12:53
 5/15 anonim ***** válasza:

Elozo valaszolo vagyok.

En jo regen jartam oda, amikor meg felveteli volt az egyetemre, es akkor valoban hasznos volt a nulladik, foleg azoknak akik mondjuk magyar es toribol akartak felvetelizni, mert azert hatarontul nem mindig ugyanazt oktattak, mint ami Magyarorszagon a felvetelihez kellett ezekbol a tantargyakbol.

Most mar szerintem a nulladik annyira nem szukseges, es ha jol beszelsz magyarul, es egyebkent is felvennenek, akkor felesleges elvegezni szerintem. Emellett meg persze jelentkezhetsz a Marton Aron koliba ha felvettek egyetemre. Ha meg elotte szeretnel tajekozodni a kolirol meg egyebek, akkor szerintem nyugodtan lepj kapcsolatba a MASZ HÖKkel, [link]

vagy ha altalanosabb kerdesed vana kolirol akkor felteheted a Marton Aron Szakkollegium facebook-oldalan.

2011. márc. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

köszi a segítséget!

Még van időm eldönteni, most készülök az érettségire...

2011. márc. 4. 16:01
 7/15 anonim válasza:
Én is oda tervezek menni :) Te mire jelentkezel?
2011. jún. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Bocsi, nem láttam, most már látom. :D hehe
2011. jún. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szia, biosz és kémia, és Te? Honnan írsz?
2011. jún. 10. 23:24
 10/15 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne ez a nulladik, de én magyar vagyok, nekem is a biológia, kémia miatt kéne, mert elrontottam az érettségit. Bár szerintem a gyógyszerész tudományi meglesz, én fogorvos szerettem volna lenni, szóval ha lehetne, inkább 0-ra mennék, mint GYTK-ra. De sajna nem találtam semmit ezekről az "előkészítő" évfolyamokról :(
2011. jún. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!