Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalataitok a...

Mik a tapasztalataitok a munkahelyi kapcsolatokkal? Jobb inkább kihagyni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 20:17
 1/8 A kérdező kommentje:
*kapcsolatokról
2010. ápr. 12. 20:19
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Hát én ezzel jól megégettem magamat. Talán tényleg jobb kihagyni, mert ha nem lesztek együtt életed végéig akkor elég nehéz lesz utána együtt dolgozni. Legalábbis szerintem, de lehet másnak más a véleménye erről. Nekem konkrétan a házasságomat tette tönkre ez a kapcsolat, hogy engedtem a kísértésnek és belementem. 3 és fél évig tartott, többször szakítottunk is, de mivel folyton találkoztunk nem tudtuk sohasem abbahagyni. Most ott tartok, hogy 25 hetes terhes vagyok tőle (már van két gyerekem a férjemtől, akitől elváltam miatta) de kidobott, mert nem vetettem el a babát. Úgyhogy jól egyedül maradtam. Már nem dolgozom, de hónapok óta nem is beszéltünk, mert nem hív fel, és az sms-ekre sem válaszol. Persze a munkahelyen mindenki tud már mindent, csak egy darabig maradt titokban. Sohasem vállalta fel a kapcsolatunkat. Hát ennyit a nagy titokról. Ha vissza megyek egyszer dolgozni, fogalmam sincs mi lesz. Még mindig szeretem sajnos, és hát kicsit nehéz ez az egész egyedül. De voltam olyan hülye, hogy vállaltam hátha megváltozik. Eddig sajnos nem. A kollégák szerint talán majd ha megszületik a baba. Ez az én történetem, úgyhogy jól gondold át, hogy mibe mész bele! Persze azért nem bántam meg semmit!
2010. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

anyám munkahelyen jött össze jelenlegi férjével (öcsém apja),15 évig dolgoztak egy helyen,semmi gond nem volt,sajnos a céget felszámolták

azóta vállalkozás,és együtt csinálják...

náluk működik...

(állitolag öcsémet is melo közben hozták össze,de ezt valahogy sosem firtattam,mégis az anyám:D)

22/L

2010. ápr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
81%
Szerintem cinkes...gondolj bele, ha komolyabbra fordul a dolog, akkor nem csak otthon lesztek egymással, hanem a munkahelyen is, ha nem tudja a két ember megfelelően kezelni a dolgot, semmi magánélete nem lesz a másik miatt egyiknek se.
2010. ápr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen; otthon pl miről fogtok beszélgetni? Feltételezem, hogy lenne más témátok a munkán kívül is, de előbb utóbb ugyanide kanyarodnátok vissza. Arról nem is beszélve, hogy mindenhol, így a munkahelyen is vannak rosszindulatú és irigy emberek, szóval szétfúrhatnak titeket.

Ha ő, vagy te vagy amúgy kapcsolatban, és emellet akarsz fenntartani egy munkahelyi kapcsolatot, inkább ne kezdjél bele, mert a pároddal szemben, a szeretőddel szemben, és magaddal szemben is megalázóa az ilyen játszmák. Tudod, előbb gondolkodj, utána cselekedj!

2010. ápr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Az hogy összes munkatárs álnok kígyó, és mind csak helyezkedni próbál!


Furakodik közelebb és közelebb a nagy szőrös főnöki segglyukhoz!!


Ne bízz senkiben!!

2010. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

ma 20:29



Na mégis mi lenne...


Kirúgnak..


Kinek kell egy kisgyerekes munkavállaló ebben a kcsg országban..

2010. ápr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%

Kedves 22:39-es!

Nem azt kérdeztem, hogy a munkahelyemen mi lesz, hanem a gyerekem apjával hogy fog alakulni a kapcsolatom!!! Kirúgni biztosan nem fognak, mert egy állami cégnél dolgozunk!

2010. ápr. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!