Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Meg lehet tanulni autodidakta...

Meg lehet tanulni autodidakta módon a könyvelést? Ha veszek tankönyveket.

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, fél év múlva lehet egy könyvelöi állásom. Mivel még 1 évem van érettségiig, tanfolyamra nem mehetek el. De lecsúszni sem szeretnék erröl a lehetöségröl.

Fél év alatt meg lehet tanulni a könyvelést tanfolyam nélkül, magamtól? Az alap számvitelt tudom, mert közgazdasági iskolába jártam és még emlékszem rá.


2011. márc. 6. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom igazából, de ha meg is tudod tanulni, fognak úgy alkalmazni, ha nincs róla semmilyen papírod, csak úgy magadtól tanultál? (nem értek hozzá, csak eszembe jutott, hogy manapság sajnos tudhatsz bármit, ha nincs róla papírod, nem érdekel senkit)
2011. márc. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, alapvetöen igazad van. Ez most kivételes eset, mert van egy nagyon jó barátom, aki jogász, ö szeretne alkalmazni. Azt mondta, az a lényeg, hogy értsek hozzá, az iskolát késöbb is elvégezhetem. Ezért kellene fél éven belül megtanulnom mindent. Csak kérdés sikerülhet-e, érdemes-e belevágnom.
2011. márc. 6. 10:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha szorgalmasan tanulsz akkor meg tudod tanulni egyedül, esetleg ha van egy hozzáértő segítő aki ezt-azt megmagyaráz, akkor még könnyebb.


Így, hogy vár rád a munkalehetőség, pedig valóban papír sem kell. Utána pedig ha nem is végzed el az iskolát, már lesz gyakorlatod, ma ez számít nagyon a munkaerőpiacon.


(na és emiatt a frissen végzett könyvelők a pokolba fognak kívánni, hogy a "k**ög tanulatlannak" bezzeg van állása és elveszi előlük a helyet)

2011. márc. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D :D Köszi a bíztatást, akkor belevágok mindenképpen! A sulit is el fogom azért végezni, jó ha megvan a papír is.
2011. márc. 6. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!