Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért mindenki gépészmérnöknek...

Miért mindenki gépészmérnöknek tanul?

Figyelt kérdés
Mi a vonzó ebbe a pályába, miért szeretik annyian? (csak érdeklődésként írom le, semmi bajom vele)
2011. márc. 10. 09:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sok mérnöki rajz, a gépek, a járművek, stb. tetszenek benne a legjobban. De mivel lány vagyok nem sok esélyem lenne ezen a pályán, így nem ilyen szakra adtam be a jelentkezésemet.
2011. márc. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mert jól meg lehet élni belőle. (?) És egy viszonylag normális munka is.
2011. márc. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Elsönem üzenem, hogy vannak länyok is a BME-n gepeszen, közleken...
2011. márc. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

első diplomám másféle mérnöki volt,második a gépész,lassan végzek ezen is

jól lehet vele keresni,mérnök mindenhová kell,kiskoromtól barbi helyett kocsikkal játszottam,mindig érdekelt,és a humán tárgyakat mindig utáltam:D


és lány vagyok,jó melóhellyel az autóiparban (igen,melóidőben simán lehet netezni)


első: és mire adtad be?

2011. márc. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :) a legutóbbi jó volt :D xD
2011. márc. 10. 10:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is nő vagyok. Első diplomám jut erről a kérdésről az eszembe. Imádtam oda járni tök jó fejek voltak a srácok. 5 év haverok, buli, szamba. Második dipl. csajos vonalú volt. Dögunalom.
2011. márc. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Műszaki menedzserre adtam be.
2011. márc. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
elsőnek és most már utolsónak is: hülyeség volt...az se nem menedzser se nem gépész,majd rájössz,és végezheted el msc-n a gépészt vagy a gazdászt...
2011. márc. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Talán, mert nem halok vele éhen. :) Ha korrekt az oktatás, érdekel a téma és nem vagyok hülye, akkor miért ne? :)

2011. márc. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"De mivel lány vagyok nem sok esélyem lenne ezen a pályán"

A gépészkarokon is elég nagy a lányarány! És semmi gond nincs azzal, ha valaki gépész akar lenni lányként. Simán meg lehet csinálni, ez nem azon múlik.

2011. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!