Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fotográfus főiskola? (mindenki...

Fotográfus főiskola? (mindenki válasza érdekel)

Figyelt kérdés

Mindig is szerettem a fotózást, de mst komolyabban elgondolkodtam rajta. Van még 3 évem az egyetemig, de már nagyon foglalkoztat. Eddig nem tanultam fotózni, csak ösztönösen csináltam, de mindenki dícsért, versenyekre is mentem, bár ott szándékosan kinyomtak, mivel megvolt, hogy kinek kellett tovább jutnia országosra, na de ebbe ne menjünk bele...

Szerintetek ha ez érdekel, mit nyomjak meg? Gondolgodtam a MOME-n, bár tudom nagyon nehéz oda bekerülni... de egy próbát megér.

A rajzolás is tényleg nagyon számít? Az miért van a felvételiben a fotózáson? Jól felhozhatom magam, ha most elkezdek venni rendszeresen rajz (akt rajzolás stb..) és fotózás órákat?


2011. szept. 19. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, de akkor nagyon rá kell menned, mivel elég sokan vannak már ebben a szakmában is. Egyébként szerintem a rajz az utómunkálatok miatt kell. de ezt biztos elmondják, ha felhívod valamelyiket, és akkor ott pontos választ kapsz mindenre.
2011. szept. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld majd meg a BKF-et, náluk is van fotográfia szak: [link]

Itt azt is meg tudod nézni, hogy a pótfelvételin pl. ezen a szakon mit voltak felvételi követelmények (rajzolás nem volt): [link]

Mivel még van 3 éved, így szerintem van még bőven időd, hogy sokat fejlődj a fotózás terén, de akár a jelentkezés évében érdemes lesz kihasználni a felvételi előkészítőket is.

2011. szept. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
felvételi előkészítőre mindenképp mennék, mivel 1. felkészít 2. ált. akik erre járnak és van tehetségük, bekerülnek. Ment a zöld kezecske!
2011. szept. 19. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!