Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nem megyek művészeti...

Ha nem megyek művészeti középiskolába, de egy táncegyüttesben táncolok, akkor felvesznek a Táncművészeti Főiskolára vagy egyetemre? (ha jól táncolok) 15/L

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 15:13
 1/3 anonim válasza:
ha csak nem vagy eszeveszettül kiemelkedően tehetséges, nem. ha ez az életed, menjél csak olyan középiskolába is. ha biztos vagy benne, hogy nem akarsz mást csinálni egész életedben (vagy normális pénzt keresni, mert azt a tánccal nem fogsz).
2011. márc. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az előttem szólóhoz csatlakozva,csak és kizárólag akkor vennének fel,ha a kimagasló tehetségek között is magasan kimagasló vagy,de még igy sem lenne sok esélyed,nagyon nehéz bármilyen művészeti suliba manapság bemenni,mert eléggé felkapott mostanság.


Viszont,az én véleményem az,hogy nyugodtan mehetsz művészeti középiskolába,mivel a hiedelmekkel ellentétben,ott ugyanazt tanulod,matekból,irodalomból,kémiából,és fizikából mint egy normális iskolában,ugyanolyan érettségit kapsz! :-)

Magyarán azért mert te múvészeti középiskolába jársz csak abban fogsz különbözni,hogy suli után te nem a kocsmába ülsz be a haverjaiddal,hanem mondjuk táncórára mész.


És az előttem szólóval ellentétben,ha vagy olyan tehetséges és kitartó,hogy bejutsz a művészeti főiskolára,akkor 100%-ban mondhatom neked hogy képes leszel belőle megélni.


Én már csak tudom,az én családom 70%-ka táncosmúltú,vannak akik szinházban háttértáncosok,mint énis(és csak mellékesen én nem is jártam műv főiskolára),és keresztapám elvégezte,és nagyon hires balett oktató,Franciaországban,és mit ne mondjak elég jól keres vele.És az én fizetésemből is szépen meglehet élni,és azt csinálom amit imádok.


Remélem segitettem!

2011. ápr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Valentina17 válasza:

Én is oda szeretnék mennii.)))

10 éve táncolok.táncoltam néptáncot, társastáncot,és most lesz 3-dik éve hogy kortárs táncolok+heti egyszer zumbázni járok.balettozni most fogok pluszba járni(egyp. azt is tanulom kortárstáncon).Felvennének igy vagy a Magyar Táncművészeti Akadémiára,vagy valamelyik jó táncos fősulira egyetemre?Olyanok is írhatnak akik,ilyen suliba járnak.Fontos lenne mert táncművész szeretnék lenni:))vagy színész.jelenleg is drámatagozatra járok.jövőre érettségizem.Valamilyen táncművészeti főiskolára/vagy egyetemre mennék.


Én még ezt kérdezném tőletek:)))

2011. szept. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!