Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középiskolai továbbtanulással...

Középiskolai továbbtanulással kapcsolatos kérdésem van!?

Figyelt kérdés
Ha az elsőként megjelölt helyre felvettek akkor kötelező odamennem,vagy mehetek oda is amit második vagy harmadiknak jelöltem meg????
2011. márc. 27. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mehetsz. Ezért kellett sorrendet felállítani, hogy tudják, melyikbe szeretnél elsőként menni. 17-18-án lehetett sorrendet módosítani, ezután szerintem már nem lehet...
2011. márc. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha mind két helyről kaptál levélben értesítést hogy felvettek akkor bejelentkezés előtt be kell telefonálni hogy mehetsz-e abba a suliba ahova másodjára vettek fel. Barátnőm tavaly így csinálta remélem segítettem
2011. márc. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk úgy mondta az ofő, hogy csak ( 1 ) helyről kapsz, olyan levelet, h felvettek. Ugyanis a többi helyről akkor automatikusan elutasítanak. És az ideiglenes felvételiben, gondolom tudod hanyadik vagy. Jelenleg készítik azt hiszem Győrben, hogy kit-hova vesznek fel. Tehát téged, már besoroltak az első helyre ( ahova felvettek, mint írtad ugye ) .. így téged, kivettek a többi sorrendjéből. És nem lehetséges, legalábbis az ofőm szerint. De sok sikert:)
2011. márc. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!