Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Üdv mindenkinek, a kérdésem...

Üdv mindenkinek, a kérdésem továbbtanulással kapcsolatos. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy egy agrármérnöki diplomában van-e perspektíva. Debrecenben néztem ki a szakot,de a Corvinuson is van egy 'informatikus és szakigazgatási agrármérnöki' szak,ráadásul baromi alacsony ponthatárral.

Érdemes ebbe az irányba menni? Persze a sablonokat tudom, semminek nincs értelme,csak az orvosinak,meg a mérnökinek, de olyan emberek válaszát várnám akik elvégezték ezt a szakot és találtak munkát,vagy éppen nem.


2011. aug. 31. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Agrár területen szerzett diplomával nagyon nehéz elhelyezkedni (én is ilyen területen végeztem, tapasztalom).


Másrészt: Ne ponthatár alapján dönts! Teszem azt, idén 210 pont volt a határ (nem tudom, csak mondtam egy számot), ettől függetlenül lehet, hogy jövőre 380 lesz. - csak a különbséget próbálom szemléltetni.

Tehát 1. Ne az alapján akarj továbbtanulni, hogy mennyi a ponthatár, mert nem mérvadó.

2. Amíg nem vagy teljesen tisztában azzal, hogy a ponthatár hogy alakul ki, addig ne szakokat nézegess, hanem a felvételi körüli tudnivalókról informálódj.

3. Ha ez érdekel, ezt jelöld meg... DE! (ismétlem) NE ponthatár alapján nézd ki a választott szakot!

2011. aug. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!