Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Budapesti Műszaki Egyetem...

A Budapesti Műszaki Egyetem Vegyészmérnöki és Biomérnöki Karához helyben,10 percre,20 percre vagy ennél távolabb lévő kollégiumok?

Figyelt kérdés
Légyszi, soroljátok fel és ha tudtok, írjatok róla véleményt. Köszi!
2011. márc. 27. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
A VBK kollégiuma a Martos Flóra Kollégium, a VBK-hallgatók jelentős részét oda veszik fel. (Pár főt esetleg máshová, de semmiképpen sem szabad a választás.) Ez a kollégium a K épülettől 5, a CH épülettől 10 perc sétára van körülbelül. De szinte bármelyik épületben lehet órátok, szóval nehéz ezt így megmondani.
2011. márc. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A VBK-t szerintem pont nem nagyon lehet helyileg meghatározni. A legtöbb óra a CH épületben van, de egy csomó más helyre is járnak (járunk) még. Amúgy szinte minden kari kollégium maximum 20 percre lehet az egyetemtől. De a VBK kolija pont az egyetem mellett van. És többé-kevésbé fel is van újítva, nem egy rossz hely.
2011. márc. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!