Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » El tudok végezni egy évet...

El tudok végezni egy évet ELTE-TTK matematika szakon, ha a gimnáziumban a matekot csak középszinten tanultam, nem emelten?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki a dolog, hogy teljesen más helyre akarok menni, ahova kémia emelt kell, és vésztartaléknak be akarom rakni utolsó helyre az ELTE-TTK matematika szakot, mert nem akarom, hogy megszakadjon a tanulói jogviszonyom. (Megvannak az okai, de ezeket nem részletezném.) Ha esetleg ELTE-TTK matematika szakra kerülök, el tudok végezni legalább egy évet a középszintű tudásommal, vagy a követelmények ellenére elvárják az emelt szintű tudást?
2011. márc. 30. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg tudod csinálni. Csak szorgalom kell hozzá. Ez rajtad múlik.
2011. márc. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én középiskolai középszintű tudással mentem matek szakra. napi 2-3 órát gyakorlok,de így egész jó a szak:)
2011. márc. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is meg tudod csinálni. Azt nem mondom, hogy csak szorgalom kell hozzá, mert ha körülnézel az országban, biztosan látod, hogy nem mindenki tudna elvégezni egy matek szakot, hiába gebedne bele. De feltételezem rólad, hogy értelmes vagy, szóval szerintem simán lehetséges.


Azt vedd még figyelembe, hogy nem biztos, hogy ez jó ötlet. Mert felvesznek, oké, meg is csinálod, oké, de ha elmész, akkor csak pazaroltad az idődet, ami már önmagában is rossz, de még rosszabb, hogy az államilag támogatott 12 félévedből 1 elmegy, és már csak 11 marad. Szóval szerintem gondold meg, ha már megvan a felvételi eredmény.

2011. márc. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!