Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire lehet elhelyezkedni...

Zoliol kérdése:

Mennyire lehet elhelyezkedni alkalmazott fizikusként? Vagy legyek másmilyen fizikus majd?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!!Érdekel nagyon a fizika!!Alkalmazott fizikus mit csinál? ellehet vele helyezkedni?vagy valamileny más fizikussal?Kösz az infót


Zoli


2011. ápr. 2. 13:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Légyszives Válaszojatok!Bizonytalan vagyok!
2011. ápr. 2. 13:35
 2/9 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
őszintén szólva nem tudom hova kereshetnek fizikust, még soha egyetlen ilyen álláshirdetést se láttam. viszont fizikatanárokat keresnek középsulikba rendesen.
2011. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor keres légyszives mert fizikusra gytom van igény
2011. ápr. 2. 16:16
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddigi válaszokat irjatok még
2011. ápr. 2. 16:17
 6/9 anonim ***** válasza:
én azt se tom mit csinál az alkalmazott fizikus:D egyszer valami amerikai filmben hallottam ilyetXD amúgy nemtom hova de valahova nagyon kell fizikus mert kb 1 évbe végez 3 fizikus 1 országra:D és azok is kimennek.
2011. ápr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igazából semmi álláshirdetést nem találtam:/ [link] ezt az egyet
2011. ápr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Alkalmazott fizikus vagyok. Diploma után válogattam a lehetőségek közül. Diplomaosztóm után 20 nappal volt az első munkanapom egy multi kutatólaborjában, jelenleg is ott dolgozom immár 6. éve. Vákuumtechnikával, tömegspektrometriával foglalkozom. Volt olyan csoporttársam aki külföldre ment dolgozni, de olyan is akiből később könyvelő lett... Rengeteg állás közül lehet válogazni, igaz a papír önmagában nem elég, kezdőként TDK, programozás, nyelvek, stb elvárt mellé. Nem "fizikus" állást kell keresni, a mérnöki állások közel fele sikerrel pályázható vele.
2011. ápr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%
az jó! Mi az a TDK? sose tudtam:D
2011. ápr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!