Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik éri meg jobban, ha...

Melyik éri meg jobban, ha valaki idegenforgalomban, vendéglátásban szeretne elhelyezkedni? Felsőfokú OKJ-s képzés ami ad egy szakmát, vagy diploma (turizmus-vendéglátás szakon)

Figyelt kérdés

Nekem az előbbi van, és pályakezdőként elkezdtem a neten munkát keresgélni meg regisztrálni a munkaügyibe, és az ÁFSZ honlapján is azt látom, hogy inkább a szakképzett munkaerőt keresik, a diplomásokat kevésbé (általánosságban is, és az idegenforgalomban is...)

De a kérdés, hogy melyikkel lehet jobban érvényesülni az id.forg, vendéglátás ágazatát tekintve?


2011. aug. 2. 18:17
 1/1 anonim válasza:
Régebben többet értél a diplomával de ma már kevés a szakmunkás (ugye már eleve van tapasztalatod ) ezért pont őket keresik . Én is vendéglátásra járok ,most megyek 11.be vagyis jón a szakképzés. Azért keresik őket inkább mert lesz tapasztalatod. Sajnos a diplomával ma annyit értsz itt M.O.-n hogy mész robot munkára a gyárba.
2011. aug. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!