Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok erről az állator...

Mit gondoltok erről az állatorvosi szakasszisztens képzésről?

Figyelt kérdés

[link]


Itt az egyéb képzések között van. Komolyan gondolkodom rajta. Megérné megcsinálni? Lenne rám kereslet állatorvosi rendelőben (tapasztalatom van a kutyákkal, rendszeres kiállító és tenyésztő vagyok).


A kérdésemre, hogy milyen kérdés, ezt a választ kaptam:


"Nem OKJ képzés, nincs OKJ száma, mivel Magyarországon, még nem volt soha ilyen képzés."


Akkor tulajdonképpen milyen oklevelet adhat?


180000 a tanfolyam, 2 részletben 90-90 lehet fizetni, és 60 óra az egész, amit szombatonként 6-6 órában adnak le, tehát 10 hét alatt elvégezhető.


2011. ápr. 7. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem nem mész vele semmire. Állatorvosnál MÁOK vizsgával vagy OKJ-s képzéssel dolgozhatsz szakasszistensként. enélkül csak "állatsimogatóként"

(szabályozva van, hogy képesítés nélkülmit csinálhasz a rendelőben, hát nem sokat)

van OKJ száma állategészségügyi szaksegéd a neve.

attól, hogy most másképp hívja ez a tanfolyam, nem lesz MÁOK vizsgád a végén. anélkül pedig nem dolgozhatsz.

2011. ápr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60 óra az semmi. Ez inkább amolyan ismerettrejesztő tanfolyam lehet, ki tudja, saját állat tartásánál talán hasznos is, de munkához aligha.
2011. ápr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem rég pont erre kerestem rá és csomó 2013as képzést is találtam.Amúgy ha meg is van az OKJ-s képzés,avval is mire lehet számítani?
2013. ápr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!