Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova tovább? /mi legyen a...

Hova tovább? /mi legyen a gimnázium után? Tanácstalan vagyok/

Figyelt kérdés
Még csak 2.os gimis vagyok, de tartok a további élettől, hogy hova menjek a gimi után. Biológia érdekel, azon belül inkább az embertan, anatómia, kémiai folyamatok, hormonok ilyenek. Ez azzal is összefügghet, hogy testépítő vagyok. Kémia sem áll tőlem távol, de azt nem annyira értem. De érdekel. Matekból abszolút tapló vaygok, ahova nem elég a logika, oda már kevés vagyok. Fizika szintúgy. Mi a fene lehetne belőlem? Illetve hova kéne menni továbbtanulni? Orvos lenne az első alternatíva, de nem nagyon tudom elképzelni, ahogy turkálok az emberekben...
2011. ápr. 19. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy ahova kémiával és biosszal mész (mondjuk orvosi, termtudományi vagy vegyészmérnöki), oda nemhogy fizika, de matek is kőkeményen kell... Próbálkozz, hátha megérted ezeket is.
2011. ápr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a szopás... Köszi a választ
2011. ápr. 20. 05:38
 3/7 anonim válasza:

Szeva!Egyértelmű a válaszom: Rekreációszervezés és egészségfejlesztés! A képzési cél: Olyan szakemberek képzése, akik megalapozott elméleti, gyakorlati ismeretek és készségek birtokában hozzájárulnak az egészséges életmód megalapozásához, a rekreációs és mentálhigiénés kultúra kialakításához, valamint a fent említettek feltételeinek megteremtéséhez a családokban, és a társadalmi (egészségügyi, szociális, nevelési-oktatási) intézményekben.

Ezen kívül vállalhatsz munkát konditermekben, mint személyi edző ha tényleg szeretsz ezzel foglalkozni! ;)

2011. ápr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na látod ez nem rossz. Az egészséges életmód alapköve a testépítésnek, és elég sokat olvasok, úgyhogy lenne affinitásom.

Jöhetnek még válaszok :D Köszi

2011. ápr. 21. 12:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a rekreáció tipikus büfészak. ;)
2011. ápr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jóvan lebaszom megyek segédmunkásnak
2011. ápr. 21. 16:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért ennyire nem kell elkenődni, ha testépítő vagy, simán megpályázhatod a TF-et és ha kitartó vagy, egy elég jó kis személyi edző lehet belőled.

Esetleg hozzátanulod még a dietetikus szakot is és máris tiéd a világ. :D

2011. ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!