Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rendészeti asszisztens képzésr...

Rendészeti asszisztens képzésről véleményeket, tapasztalatokat és esetleg van-e olyan aki 2011 szeptemberében kezd ezen a szakon!?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 14:46
 1/4 anonim válasza:
Szia! Én most fejezem be az első évemet rendészetin. Véleményem,hogy vannak nehéz és számomra érdektelen tantárgyak,és elég kemény tanárok is (attól is függ,hogy kit fogsz ki). Tapasztalat: nyári gyakorlatot nehéz volt elintézni, ugyanis egyelőre hallani sem akarnak rendészeti asszisztensekről, és a rendőrségen pl. a személyes adatok védelme miatt sem vesznek fel 1 hónapos gyakorlatra, holott fizetniük sem kellene érte. Ezért a többségünk inkább önkormányzathoz megy, illetve van,aki jövőre megy (ennek nem tudom,mi értelme,mert miután megvan a szakma,inkább rendes,fizetős állásért kéne jelentkezni,vagy továbbtanulni,nem gyakorlatozni....). Sokmindenben kiforratlan még ez a képzés,meg a suli is érdekesen csinál néhány dolog, kb sokszor nem tudnak semmit,meg le se tojnak. Egyébként, aki szeptembertől kezd,meg a köv keresztfélévesek jól megszívták,mert 60 ezer lesz /félév a képzési díj,nekünk meg még 30. :)
2011. máj. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Én most fogok majd kezdeni, mm szeptembertől :)
2011. máj. 29. 17:01
 3/4 Jujoka válasza:
Sziasztok! Én is most szeptemberben kezdek. ;)
2011. júl. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Phoenix.Detective válasza:

Én is ha minden jól megy kezdek szeptembertől! Csak estin!


naturprotein@citromail.hu

2011. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!