Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Állatorvos leszek! 12/L Hány...

Állatorvos leszek! 12/L Hány évig kell hozzá tanulni? Melyik tantárgyakból kell nagyon jónak lennem? Nagyon nehéz állatorvossá válni? Tapasztalatokat és tanácsokat is kérnék

Figyelt kérdés
Milyen tantárgyból (tantárgyakból) kell érettségizni? Hallottam hogy matek de ebben nem vagyok biztos én legalább is ésszerűbbnek tartanám a biológiát és kémiát perzsze lehet hogy így van de nem tudom :D köszönöm! :)
2011. szept. 10. 21:20
 1/9 anonim válasza:
72%
Majd kinősz belőle :D Minden kislány állatorvos akar lenni, de ha viszont komolyan gondolod, akkor nem csak bizonyos tantárgyakból kell tanulni keményen, hanem mindenből, azért az orvos szakma nem piskóta :D Érettséginél pedig a biológiát válaszd választott tantárgyként, mivel leginkább azt kell tudnod :)(bár nem vagyok tanult ember, de logikus:D )
2011. szept. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kémia,biosz.

De rettentően nehéz bejutni az állatorvosi egyetemre. Ez lenne az--> [link]

2011. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi :) 1. válaszolónak üzenem: NEM fogok kinőni ebből, én komolyan gondolom már 5 éves koromtól, mikor először elgondolkoztam ezen már tudtam hogy állatorvos leszek ez egészbiztos.
2011. szept. 10. 21:30
 4/9 A kérdező kommentje:
matekból 4-es voltam évvégén de átlagban 4,7 és angol is. Bár angolból alsóban én voltam a legjobb angolos, most eléggé leromlott a teljesítményem de idén szeretnék nagyon sokat tanulni. Ezzel az átlaggal sikerülhet?
2011. szept. 10. 21:34
 5/9 anonim válasza:
67%
4,7? Nekem még, óvodában sem volt ilyen átlagom...XD
2011. szept. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Először juss be egy jó gimibe,majd utána gondolkozhatsz az állatorvosin:)
2011. szept. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hehe.. általánosban még én is ott tartottam, hogy sebész leszek. Aztán jött a gimi.. :/ Próbálkoztam, próbálkoztam, holott általánosban mind a 8évben 5,0 volt az átlagom. Mára /12.oszt/ maradt a szülésznő :)

Ahogy az előttem szólók is mondták, vagy mindenből pengének kell lenned 2 nyelvvizsgával, esetleg OKTV-vel

vagy bioszból és kémiából jó 90%-os emeltszintűket kellene tenned, szintén 2 nyelvvizsgával. Lehet, hogy kicsit túloztam, de nem hinném.. :)

2011. szept. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Na van itt valaki? Kérdezőből már nő lett elvileg, mi lett veled kérdező?
2022. febr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne!
2023. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!