Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi van, ha a bejelölt középisk...

Mi van, ha a bejelölt középiskolák közül egyikbe sem vesznek föl?

Figyelt kérdés
Akkor hova kerül az ember,milyen/melyik középiskolába? És erről kapsz majd valamilyen papírt?
2011. ápr. 21. 17:35
 1/6 anonim válasza:

Szerintem olyan nincs, hogy egyikbe se vegyenek fel. Valamelyikbe úgyis felvesznek, ha meg mégsem akkor el kell menned személyesen sulit keresni.

De miért ne vennének fel valamelyikbe?

2011. ápr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kapsz papírt hanem kijön az értesítés hogy ide meg ide nem vettek fel.Ha sehova se vettek fel akkor gyüjtő iskolába mész.Oda azok járnak akiket sehova se vettek fel.Ez lehet bármelyik iskola.Persze nem a legjobb hírű elit iskola lesz ez.Gondolom én.Hát remélem én nem kerülök oda.:(
2011. ápr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát eddig egyik suliba se vettek föl 2 suliból még nem jött semmilyen papír se, a többiből meg olyan jött, hogy nem vettek föl, tehát ha a másik 2-be sem jutok be akkor a meg megyek gyűjtőbe :/
2011. ápr. 21. 18:01
 4/6 anonim ***** válasza:
nem gyűjtőbe mész, hanem szépen besétálsz valamely iskolába(ami a szinteden van, úgy látszik túl nagy lóra tettél, hogy nem vettek mel sehova) bemész az igazgatóiba, és ott megbeszélitek anyuddal az igazgatóval.Elmondjátok mi a szitu, viszitek a bizit, és mondod, hogy te nagyon szeretnél oda menni, téged nagyon érdekel az a szakma blablabla...
2011. ápr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen fellebezés és utána kijelöl a jegyző egy sulit vagyis gyűjtő suli
2011. ápr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igazgató köteles iskolát tlaálni neked vagy szoktak kiirni helyeket amire lehet jelentkezni.
2011. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!