Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen középiskolák vannak...

Milyen középiskolák vannak Szerbiában?

Figyelt kérdés
8. ikos leszek, de még nem döntöttem el hogy hova akarok továbbmenni.Aki tud minnél több középiskolát az irja le az iskola nevét,vagy linkeljen.
2011. máj. 26. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Vajdasában szeretnél tanulni? Hova valosi vagy?
2011. máj. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen. Adai vagyok.
2011. máj. 26. 14:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, hát mire szeretnél továbbtanulni? Mert ha pl. 8dik végén sem tudsz még dönteni, akkor menj a zentai gimibe vagy a tehetséggondozo gimibe, ugyanitt van egsézségügy és farmatologia. Kanizsán van mezőgazdasági suli ugyanitt kertészeti 3is és 4 éves is, de van kertész 3 éves is, meg gáz hütés fütés szerelő szintén 3 évesek. Törökkanizsán van 3éves szakács vagy pincér szak, meg soffőr szak is 3éves de itt is van gimi is és most nyilt uj lehetőség informatikai gimi, most igy hirtelen ez jutott eszembe, nemtudom fiu vagy e vagy lány, hátha majd találsz valamit ami neked tetszik, de nézz szét!:)
2011. máj. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi az ötleteket. És lány vagyok.:) még ötletek?
2011. máj. 26. 17:44
 5/5 anonim válasza:
Szia. végül hova mentél??
2012. ápr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!