Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magas a jelentkezők száma,...

Magas a jelentkezők száma, alacsony a felvettek max száma. Van esélyem bekerülni?

Figyelt kérdés
Főiskolára jelentkeztem,de nagyon magas a felvételizők száma...180 an jelölték meg az államilag támogatott lehetőséget erre a szakra,és 69 en elsőként jelölték be...16 an vagyunk akik költségtéritésesre jelentkeztünk...van esélyem bekerülni ha összesen 35 főt vesznek fel?? először az államisokat veszik fel??
2011. ápr. 25. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel, hogy nem írtad az ereményeidet, illetve kb milyen lesz az érettségid, továbbá hiányzik az is, hogy hová jelentkezel ezért csak annyit tudok mondani, hogy van ár esélyed. De persze, ha kiderül, hogy az adott szakra valójában 320 pont kell, neked meg legjobb esetben is csak 250 pontod lenne, akkor nem mondtam semmit... Egyébként az nincs megszabva, hogy először felvesszük az államisokat és utána a költségtérítéseseket, mindkettőnél van egy ponthatár, ha azt elérted benn vagy és kész. Egyértelmű, hogy az államosra több pont kell.
2011. ápr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezeket az adatokat honnan tudom már?
2011. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdező! Hol tudom megnézni, hogy mely szakra hányan jelentkeztek?
2011. ápr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már a kérdést sem értem, ne haragudj. Miért ne lenne esélyed bekerülni? 35 embernek van esélye. Azt, hogy te konkrétan bekerülsz-e, nehéz lenne megmondani. De esélyed mindenképp van.
2011. ápr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt vannak a statisztikák az ez iránt érdeklődőknek:

[link]

2011. ápr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
atyaéég, ezer köszönet :D valami kis információmorzsa júliusig most jól jön. Tényelg egy kérdés...valakinek kiküldték már a regisztrációs levelet?
2011. ápr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!