Orvosira jelentkezők?

Figyelt kérdés
Most már nagyjából tudjátok, hogy milyen eredményekre számíthattok...Szerintetek mindennel együtt, szóbelivel való javítással, hány pontotok lesz összesen? És kb hány százalékok lesznek, szóbelivel együtt? Melyik egyetemre akartok menni?
2011. máj. 24. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Amim nekem van,leírom.

Emelt biosz 94.

Kémia közép 77,ezt 84-re javíthatom.

Matek közép 80.

Töri közép 93,ezt 95-re javíthatom.

Német közép 92,ezt 94-re javíthatom

Magyarról nem tudok még semmit...Ezek mellett van egy felsőfokú német nyelvvizsgám.És neked?

Ha az írásbeli eredményeivel számolok,és nem rontok,illetve a magyart 80-nak számolom,akkor ez 438 pont.

2011. máj. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia. Én csak azt szeretném kérdezni, hogy ti fizetősre is beadtátok? Nekem nem lettek olyan jók a pontjaim, tehát mindenképpen csak fizetősre vesznek fel. Igaz hogy a matekom 97, a magyarom is 85 és a töri is 80, de a bioszt eléggé elrontottam és csak 70 lett. :S Szóval marad a fizetős Szegeden. Szóval ti beadtátok, vagy csak államira?
2011. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem a kémia emelt (előrehozott) 98%, biosz közép írásbeli eddig 100%, szóbelivel még leronthatom, ám ennek nagyon csekély az esélye.

476 pont remélem elég lesz (sote)

2011. jún. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
de jó neked:) nagyon ügyes vagy! :O :)
2011. aug. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!