Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Olyan tanfolyamnál, ahol...

Olyan tanfolyamnál, ahol feltétel az érettségi, mint autószerelő, lehetséges valami megoldás, hogy anélkül beiratkozhassak? Ugyanis 28 évesen nem tudok még 4 évet rászánni munka mellett. Jelenlegi munkám viszont nem éppen nyerő ágazat manapság.

Figyelt kérdés
Jelenleg burkoló szakmunkás vagyok, de régóta szeretnék autószerelő lenni, ám régebben nem volt módom rá. Most ennyi az akadály, holott jó adottságaim vannak a gépészethez is és még az elektronikához is értek, igaz az irodalom és töri nem erősségem, noha azért eléggé művelt vagyok.
2011. ápr. 28. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben vennék egy érettségit a piacon...olcsóbb mintha 4 évig suliba járnál - beleértve a fizetés kiesést, és annyira végül is nem olyan gáz. Nem egy egyetemet akarsz átverni, vagy egy hivatalt csak egy mezei, középszintű intézményt.
2011. ápr. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok, nem mondom hogy nem gondoltam rá, ám ilyen helyet nem tudok. Azontúl, nem hinném, hogy nem néznek utána, márpedig, ha igen, akkor nekem annyi. Közben gondoltam írok egy levelet az oktatásügyinek, ha meglesz, akkor közzéteszem a választ is.
2011. máj. 1. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!