Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 90 tételt mennyi idő alatt...

90 tételt mennyi idő alatt lehet normálisan megtanulni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
te se kezdtél el tanulni mi?:D
2011. ápr. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát én csak egy tárgyból érettségizek emelt töriből.:D

de tavaly mikor mindenből érettségiztem, akkor asszem június elsején kezdtem nekiállni.:D

2011. ápr. 29. 10:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, ez egyénfüggő. Nekem borzasztó sokáig tartana. Persze függ attól, milyen tételek, mennyire hosszúak, mennyire érdekel, és mennyire kell tudni. Az a cél, hogy átmenj, vagy az ötös. Ez mind nem mindegy.
2011. ápr. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire vágod a témát. Ha alapvetően képben vagy, akkor nem sok idő, hiszen lényegében csak egy-egy vázlatot kell összeállítani a fejedben, amire felépíted majd a feleleted. De ha fogalmad sincs a témáról, akkor egy napra maximum 2-3 tételt tudsz beosztani.
2011. ápr. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg amennyire lehet összevonni az összefüggő témákat, vagyis azokat, amiket többé kevésbé ugyanazzal a válasszal lehet(ne) megválaszolni és ezekre legyen egy univerzális válaszod. Így lényegesen tudod csökkenteni a tananyagot.
2011. ápr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egy hét megtanulni, 2 nap átolvasni, 1 nap fejből visszamondani, 1 nap szünet, 1 nap megint visszamondani. De ennyi időm soha nem volt még szigorlatra sem, viszont az agyunk krízishelyzetben mérhetetlen mennyiségű információt képes befogadni. Előnyöd, hogy nem nulláról kezded, így kevesebb is elég lesz rendesen megtanulni + érési idő.
2011. máj. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!