Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Attól félek, hogy nem fogok...

Attól félek, hogy nem fogok majd tudni jól leérettségizni. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
szeptemberben lettem csak szakközép iskolás, és most kezdtem csak el az angol nyelvet is... de nem tudom hogy hogy de a legjobb angol csoportba kerültem... ide olyanok járnak akik legalább 5 éve tanulnak angolt és a tanár is igy halad... mintha "rohannának " az anyaggal.. teljesen le vagyok maradva ráadásul a tanár nem is tanit rendesen.. semmit sem magyaráz el... meg is utáltam az angolt... külön tanárra nincs pénzem, néha egyedül szoktam itthon angolozni, de ez igy alég lassan megy... Az igazgatótól kérványeztem már h had menjek át másik csoportba de nem engedte meg...Mit csináljak??? itthon senki nem tud segiteni mert csak én tanulok angolt...
2009. márc. 7. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
mi az, hogy nem engedte? beleírtad a pontos okát, hogy miért szeretnél átmenni? mert elég furcsa, hogy nem engedte meg. hát akkor szabadidődben, vagy amikor gyakorolj akkor angolozz, azt mondják nem olyan nehéz a nyelv, bár én egy évet sem tanultam még angolul
2009. márc. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát azt mondta h nem lehet mert minden xsoportban huszan lehetnek (annyian férünk csak be az angol kistermekbe)
2009. márc. 7. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!