Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségi után el lehet menni...

Érettségi után el lehet menni olyan egyetemre, ahol Fizikát, Matekot lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem...Szóval én egy rendészeti iskolába jelentkeztem, és fel is vettek, de rossz döntés volt, de most már mindegy.És én inkább Fizikát, Matekot szeretnék tanulni, de elsőbe nem lesz Fizika.:( Hát én igazából majd műszaki egyetemre mennék, de most, hogy ezt az iskolát választottam lemondhatok róla? Tudtok adni valami jó tanácsot, hogy mit lehet tenni ilyenkor?
2011. máj. 4. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kell lemondanod róla, majd abból érettségizel, amiből kell és minden rendben lesz.
2011. máj. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Jövőre beadod a jelentkezést a BME-re, és ennyi. Most már nem tudod mert februárban kellett volna átjelentkezni. Addig felhozod magad olyan szintre matekból meg fizikából hogy jól menjen, mivel rohadt nehéz a BME, de ezt gondolom tudod...
2011. máj. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

19:13

Nem csak BME létezik Magyarországon.

2011. máj. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Ez igaz de én elfogult vagyok :)
2011. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Ott van Miskolc és Gödöllő. :)

Vivát Miskolc! :)

2011. máj. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
V.mi olyan nem érdekel, ami egyszerre fizika, matek, és rendvédelem? Gondolok itt a ballisztikusokra, meg a mindenféle igazságügyi tudósemberekre. Szerintem izgalmas a munkájuk.
2011. máj. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Utolsónak: Igen

2011. máj. 15. 15:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


Várjál: igen, nem érdekel (olyan szakma), vagy igen, érdekel? Szerintem nézelődj az RTF vagy a ZMNE honlapján.

2011. máj. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. máj. 16. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!