Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemre idén kell emeltszint...

Linkoln kérdése:

Egyetemre idén kell emeltszintű érettségi mindneképp vagy szép érettségivel, emeltszintü érettségi nélkülis felvesznek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hova...
2011. okt. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 emelt szintű érettségi kell+középfokú c típusú nyelvvizsga+50 óra közmunka
2011. okt. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tehát nemkell kötelezöen mindenhova? mert ezt mondták hogy idén már mindnehova kell legalább egy, de ez nemtünt tul hihetönek, csak ezért kérdeztem.
2011. okt. 10. 16:40
 4/8 Gyenes Tamás Nűnű válasza:
44%

Én nem tudom, hogy kell-e, emiatt a válaszom nem teljesen tartozik a kérdéshez, de valahol mégis.

Ha nem tudsz egy emelt szintű érettségit rendesen megcsinálni, akkor minek akarsz egyetemre menni? Évekig melegedni a semmiért? Ennyire igénytelen nem lehetsz magaddal szemben. Az ilyen hülyék miatt züllött le a magyar felsőoktatás. bocs, de ez most kijöt belőlem, ha egyetemre akarsz menni, akkor tanuljál, erőltesd meg magad egy kicsit!

2011. okt. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kell közmunka is? :S
2011. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia, hát, részben igazadvan.

Deeee, nemhiszem hogy hude hülye lennék :D csak azért kérdem h kelle, mert ha kell akk teszek, de nemkell már tudom csak egyetemtöl függ, csak a jol értesült ofőm állitotta h már kell mindnehova..

Am 96% ot lett a föci emeltszintűm, 11.ben, csak mivel műszaki beállítottságu vok matekot akarnék de csak ha kell mert a suliban nemannyira vagyunk felkészitve emeltszintre, de ha kell akk megtanulom sebaj majd elválik, nektekmeg szép napot.

2011. okt. 13. 12:44
 7/8 anonim válasza:
hat, kedves Fikazo Egyed! nem gondolom ugy, hogy ahhoz, hogy valaki elmehessen egyetemre, emeltet kene tennie akarmibol is... pontszamok alapjan vettek fel az embereket eddig is, akinek keves pontja volt, fizetett. ez neki is jo volt es az iskolanak is. aki nem odavalo, 1-2 felev alatt kiesik ugyis.
2011. okt. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

21:45

Ne aggódj a közmunka miatt, neked már úgyis mindegy :)

2011. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!