Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyiket választanátok?...

Melyiket választanátok? Melyiket érdemes, melyikkel lehet elhelyezkedni? érdemes ezt tanulni? 1. ruházati eladónak 2. műszaki eladónak vagy 3. kereskedőnek lehet tanulni (várhatóan egyéves képzés lesz ez az érettségi után)

Figyelt kérdés
szeretnék majd főiskolán is kereskedelemmel és marketinggel kapcsolatos dolgokat tanulni,de egyelőre középiskolai szinten erre gondoltam
2011. máj. 5. 15:42
 1/6 Darcy01 ***** válasza:
100%
Ha a főiskolán is ugyanezt akarod tanulni, akkor miért nem egyből oda mész?
2011. máj. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ruházati eladónak!

Gondolj bele jóformán mnden pillanatban nyílnak új kínaik(például) és oda is kell ember!:)


És hajrá!:)

2011. máj. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

azért nem oda megyek, mert 15éves vagyok..

és.. bolti eladóként pl mennyit lehet keresni?

2011. máj. 5. 21:04
 4/6 anonim válasza:
Kereskedelmet tanulok (több területről is van vizsgám). Szerintem ALAPNAK a kereskedő lenne a legjobb.
2011. máj. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Anyum ruházati eladó ő most olyan 96 körül keres, de már volt rosszabb fizetése is.

Amúgy ha elég türelmes vagy az emberekkel akkor megéri eladónak menni, de sajnos sokan lenézik őket...

2011. máj. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
én is a ruházati eladóit ajánlom. olyan minibálbértől 100ezerig mozog a bérezés,de idővel esetleg üzletvezető is lehetsz (ahhoz kell még egy szakma). jól megélni nem lehet belőle,de viszonylag könnyű elhelyezkedni mivel mindenhol vannak üzletek,boltok.
2011. máj. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!