Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol találhatnék olyan barátoka...

Hol találhatnék olyan barátokat, akik nagyon szeretnek tanulni, olvasni, és szívesen tanulnának velem együtt?

Figyelt kérdés

Sokszor az volt eddig a problémám az okosabb,értelmesebb osztálytársaimmal,hogy bár szerettem volna megbeszélni velük a tananyagot, meg sok mást, akár közügyeket is, vagy bármit,ami a kultúrával kapcsolatos, nagyon beképzeltek és lekezelőek voltak. :(

Mindig eljátszották,hogy őket nem is érdekli, csak a szórakozás, meg a hülyéskedés.Pedig tudom,hogy titokban ők is sokat olvasnak, tanulnak otthon. Miért van ez így?

Miért kell elzárkózni?


2011. máj. 7. 18:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nagyon szomorú, ha ez így van. Én gimiben tanítok, és én is azt tapasztalom, hogy jó képességű osztályokban is nehezen szólalnak meg a diákok. Ciki okosnak, tájékozottnak lenni?! De ne add fel, azért biztosan vannak olyan srácok is, mint te!
2011. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Igen ezzel pontosan én is így vagyok. Amire egyedül vevők az pia témája pl.ha egy versben megjelenik a bor akkor mindenki megörül és jó kedvű lesz... de amúgy semmi értelmesről nem lehet velük beszélni... na jó néha igen :)
2011. máj. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Hát boccs, de én marhára nem vagyok "seggnyaló", nem vagyok olyan nagyon jó tanuló sem és nem is a tanulásról beszéltem, hanem, hogy a többséggel semmi komolyabb témáról nem lehet beszélni, mert ők mindent leszarnak, de később ez vissza fog ám ütni nekik!
2011. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az igaz, h élni kell az életed, mert csak egy van, de ehhez jól kell tanulni, h legyen belőled vki, és ne csak kölcsön-kölcsön hátán élj.

Egyébként énis keresek tanulótársat, mert énis ezt tapasztaltam meg, amit írtál, ha van kedved, írj :))

2011. máj. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Előző vagyok, ja nem baj ha nem nekem írtad a társakaa részt! De mondjuk abban igazad van, hogy például én se szeretem az ilyen állandóan okoskodó beköpős osztálytársakat! Van egy lány az osztályunkban aki még most gimnáziumban is ilyeneket árulkodik, hogy ki nem javít zölddel, és ki mobilozik órán! Nagyon gagyi szegény és nagyon idegesítő. Engem annyira hidegen hagy, hogy ki mit csinál órán.

16/l

2011. máj. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Az elöző voltam én szóval az elöző előttis.:D
2011. máj. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
59%
Az előző hozzászólónak írnám: nehogy már te mentegetőzz! Mindenki eldöntheti, hogy mit kezd az életével, ha az előbbi srácnak nem érték a tudás, akkor az az ő dolga. Attól még te lehetsz akár jó tanuló is. Hidd el, egyik munkahelyen sem az olyanokat keresik, akik trágárul beszélnek, két mondatot sem tudnak összerakni, és buták. Valóban, mindenkinek csak egy élete van.
2011. máj. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Igen igazad van ezeknek az embereknek semmi jövő képük nincs, lehet, hogy most nagyon jól szorakoznak de később már nem lesz minden ilyen vicces.
2011. máj. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
tanulótársat keresek. 16/L gimi 10.osztály jövőre kémia, biosz faktos leszek. ha gondolod írj
2011. jún. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok,én egy 16 éves fiú vagyok, én is szeretek tanulni,belső építész szeretnék lenni nagy koromban:)Leginkább a reál tantárgyakból vagyok jó:)

Ha gondoljátok vagy gondolod és nem probléma,hogy fiú vagyok akkor írjatok privát e-mailt és válaszolok mindenkinek:))

2011. jún. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!