Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gyöngyfűzés! Hol találhatnék...

Gyöngyfűzés! Hol találhatnék a neten olyan oldalt, ahol kezdőknek, egyszerűen, részletesen, képekkel együtt mutatnák meg, hogyan kell csinálni? Akár angolul is.

Figyelt kérdés

Ne nézzetek hülyének, két napja túrom a netet, szerintem már minden oldalt láttam. Többfélét is találtam.


1. Túl bonyolult, extra gyöngyök kellenek hozzá.

2. Csak kép van, esetleg minta, de fogalmam sincs, hogy kéne hozzákezdenem.

3. Szöveg van, de nem tudom követni, mert nincs előttem kép.


Még soha nem fűztem, de szeretnék!


2011. márc. 21. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ, hogy mit szeretnél fűzni. Írd meg.
2011. márc. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ékszereket. Nyakláncot, karkötőt. Még gyűrűalapot is vettem, de már semmi reményem rá, hogy találjak hozzá leírást. Egy mázsa gyöngyöt szereztem, kicsit, nagyot, dróttal, gumis damillal, csatokkal, kapcsokkal.
2011. márc. 21. 20:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2011. márc. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
írd be a Google-be, hogy: Gyöngyfűzés Kezdőknek angol szöveg videón mutatják be.
2011. márc. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Bács-Kiskun megyében lakom.


Köszi, a google-n már túl vagyok.

2011. márc. 21. 22:32
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, annyi minden van a neten, komolyan, űrhajót is tudnék építeni tojásdobozból meg alufóliából. De gyöngyöt fűzni? Valahogy úgy képzelem, hogy vannak minták, átnézem, rábökök egyre, ami tetszik, és az leírja lépésről lépésre, hogy hogy kell megcsinálni. Nem hiszem el, hogy nincs ilyen.
2011. márc. 21. 22:37
 7/11 anonim válasza:
2011. márc. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezt is láttam már. Mostmár komolyan érzem, hogy bennem van a hiba... :(

De én ezeken a fénymásolt-scannelt képeken nem tudok elmenni. Hurkol, meg bedug, meg kihúz, de nem vágom, mi jön egymás után. Á, mindegy is, itt egy kiló gyöngyöm, de kiszórom őket az utcára biztos, mert semmi tehetségem nincs ehhez az egészhez.

2011. márc. 25. 22:57
 9/11 anonim válasza:

[link]

Kezdd itt, az alapokkal :) Ha újra kedved támad hozzá ;)

2013. júl. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha esetleg így pár évvel később kedved támadt újra hozzá: [link]
2014. okt. 19. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!