Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Utazási ügyintéző szak? Megéri?

Utazási ügyintéző szak? Megéri?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy csak a nyelvekhez értek, de ahhoz nagyon, ragadnak rám és imádom tanulni őket (3 nyelvvizsgám van, a 4. tervben, csak nincs most rá pénzem, nyáron meglesz). Szeretek szervezkedni és emberekkel beszélgetni, érintkezni.


Nem vagyok egy hülye ember, de az egyetembe beletört a fogam, nincs pénzem, magányos vagyok, de közelebbi városban nem indul a szak amit tanulok, amivel egyébként sem valószínű hogy el tudnék helyezkedni (a tanárok is ezt mondják, pedagógiai szak), és még hátra van legalább 3 év.


Szeretnék külföldre menni, éltem már kint 1 évig, mint au pair, és imádtam, de ez mégsem életcél, most, 21 évesen még jó lenne, de később arra eszmélnék, hogy ott vagyok huszonévesen egy érettségivel, nem hiszem, hogy kapok munkát.


Úgyhogy jó lenne előtte legalább egy szakmát szerezni, de az ilyenek, hogy fodrász, kozmetikus nem érdekelnek...


Tanácsok? :(


2011. máj. 7. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:
először is kifejthetnéd mit is takar bővebben ez a szak. utána jöhet a válasz!
2011. máj. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én megcsináltam (egyéb turizmus szakokkal együtt),van egy nyelvdiplomám,és szintén 3 nyelvet beszélek. Szerintem nagyon nehéz munkát kapni ezzel a szakkal,ha nem ismersz az utazási irodába valaki fejest akkor lehetetlen. én a gyakorlatomhoz is alig találtam helyet pedig akkor ingyen is dolgoztam,de így is elhajtottak sok helyről.. én nem ajánlom, hacsak nincs protekció
2011. máj. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!