Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tavaly pótfelvételin milyen...

Tavaly pótfelvételin milyen szakokat hirdettek meg a SZTE-n, ami állami támogatott volt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
A pótfelvételin csak költségtérítéses szakokra jelentkezhetsz.
2011. máj. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
vannak államilag támogatottak is: ) illetve attól függ, h betelt-e a keret.
2011. máj. 9. 00:45
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Amennyiben mutatsz EGYETLEN államilag támogatott BsC-t neked adom mindenem, mert csak papíron van ilyen a pótfelvételin.
2011. máj. 9. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Felvi.hu statisztikák, és megkeresed, ilyen egyszerű...

ne várd el, hogy más töltse ezzel az idejét...

2011. máj. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat: )

kedves utolsó válaszoló! azért tettem fel a kérdést, mert nem vagyok jártas a dologban, hátha valakinek van tapasztalata. nem vártam Tőled, vagy bárki mástól, hogy helyettem bogarásszon statisztikát.

2011. máj. 9. 18:14
 6/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok.Biztos, hogy nincs olyan pótfelvételi szak.Nézz utána!
2011. máj. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]

de ez alapján? v nemtudom. lehet akkor félreértem.

2011. máj. 11. 19:28
 8/8 A kérdező kommentje:

Tavaly a minisztériumi intencióknak megfelelően végül mindössze 224 pótfelvételis diák jutott alapképzésben államilag támogatott helyre, de nagy többségüket levelező tagozatra irányították, nappali alapképzésen helyet mindössze a Zrínyi-egyetem négy, had- és biztonságtechnikai mérnök diákjának sikerült megcsípnie. A többiek vállalták a költségek fizetését, mind nappali, mind esti, illetve levelező tagozaton.


hmm..hát majd lesz valahogy.

2011. máj. 11. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!