Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Főiskolán vendéglátó szakmened...

Főiskolán vendéglátó szakmenedzser vagy középiskolában marketing reklámügyintéző + logisztikai ügyintéző éri meg jobban? Melyik végzettséggel könnyebb elhelyezkedni? (mind a kettő OKJ-s)

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 18:19
 1/3 Dark Angel1987 válasza:
Szia! Nekem az utóbbi van és semmit sem ér. A logisztika is jónak tűnik, de ha nincs gyakorlat, és plusz ma már csak főiskolaii végzettséget fogadnak el, akkor nem kellesz. Plusz idegen nyelv ismerete társalgási szinten. Már én is megbántam, hogy ezt tanultam!
2011. máj. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Remélem mázlim lesz ami az elhelyezkedést illeti! Vendéglátó szakmenedzserre azért nem akarok menni mert az is OKJ-s és 440 eFt-ot kéne fizetni érte erre pedig nincsen pénzem!
2011. máj. 18. 16:27
 3/3 anonim válasza:
Én csak az első kettőhöz tudnék szólni... A vendéglátóssal csak annyit érsz, h elmehetsz pincérkedni. Esetleg ha van nyelvvizsgád, találhatsz valami jó szállodában munkahelyet. De anélkül sztem semmit sem ér. A barátnőim marketing és reklámügyintézőnek tanultak, és senki nem dolgozik a szakmájában, mert nem ér semmit. A logisztikait nem tudom.
2011. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!