Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Már megjött a felvételi lap,...

Már megjött a felvételi lap, de én meg gondoltam magam át mehetek másik szakra?

Figyelt kérdés
na szóval felvettek infóra, de én meg gondoltam magam és angolra szeretnék menni. Ez lehetséges valahogy?:/
2011. máj. 11. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Már nem... Iskolánál próbálj érdeklődni...
2011. máj. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az infó jobb lesz. Angolosokból túlképzés folyik.
2011. máj. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem megoldható, újra kell felvételizni.

Az angol szak szívás. Rengeteg a nyelvészet, irodalom és egyéb felesleges dolgok, a nyelvet közben kb. elfelejted mert beszélni nem kell. Nem egy angol szakos ismerősöm mondta, hogy már az 1. félév után megbánta az egészet, de átjelentkezni nem mertek, hátha nem veszik fel őket másik szakra. Ez az ELTE-n volt, lehet máshol jobb.


Az infóval 1000x jobban jársz. Persze ha már most utálod ne csináld, de az angol...csöbörből vödörbe.

2011. máj. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
középsuliról van szó
2011. máj. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!