Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemisták a vizsgaidőszakba...

Egyetemisták a vizsgaidőszakban, illetve a vizsga előtt mennyit alusztok?

Figyelt kérdés

Én hallottam olyant, hogy van aki a vizsga előtt nem is alszik, ő hogy teljesít.

Köszi, ha válaszoltok. 17l


2011. máj. 16. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindig kialszom magam a vizsgaidőszakban is, és a vizsga előtt is (ha tudok aludni az idegességtől:D). Ha nem alszom ki magam, nem fog az agyam, nehezebben megy a tanulás, a vizsgára sem tudok koncentrálni.
2011. máj. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez attól függ. Egy átlagos napon 8kor felkelek, és már a könyv fölött ülve reggelizek, hajnali 2-ig folyamatos tanulás (max kajálni, megmozgatni magamat állok le).

Ha vizsga előtt még nem mindent néztem át, akkor elképzelhető, hogy nem alszok, vagy csak 2-3 órát.

2011. máj. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez baromság. vizsgaidőszakban sokkal több idő van alvásra, mivel akkor nincsenek órák. magam osztom be az időmet...
2011. máj. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vizsgaidőszak előtti utolsó kettő-három hét néha rosszabb - legalább is műszaki karon. Én alig aludtam, egész nap tanultam, mindennap zhkat írtam. Vizsgaidőszak ehhez képest jutalomjáték lesz. Ott alhatok, mert nem lesznek óráim, házi feladataim, stb., az időmet meg úgy osztom be, ahogy akarom.
2011. máj. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!