Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vizsga előtt, és vizsgaidőszak...

Vizsga előtt, és vizsgaidőszakban nem szorongok, ez miért van? Normális ez?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Én sem szorongok. Néha kicsi izgalom van, de az sem mindig. Tesóm meg hányásig parázza magát. Ki érti ezt.

Amúgy szerintem tök normális. Minek szorongani? Attól csak rosszabbul fog menni.

2011. jan. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te a kevés szerencsések közé tartozol:) Ez szerintem teljesen normális. Én is így vagyok ezzel. Egy éve külföldön tanultam, előtte nagyon szorongós voltam, és miután hazajöttem azóta nem tudok szinte semmin sem szorongani, legalábbis vizsgák előtt, alatt már egy éve egyáltalán nem izgulok. Nyugodt vagyok, és biztos vagyok benne, hogy sikerülnek a vizsgáim és a dolgaim. Na meg úgy vagyok vele, hogy nincs olyan helyzet, hogy ne lenne sehogy/valahogy:) Mert mindig, szépen "maguktól" alakulnak a dolgok:)
2011. jan. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Örülj neki hogy ilyen alkat vagy:)

És egyébként tanulsz is rendesen, készülgetsz?

Mert vannak olyanok, akik az esélytelenek nyugalmával ülnek be, szóval érthető hogy nincs mit veszíteni:D


De ez jó, hogy ilyen vagy.

2011. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond.

Sok csoporttársam tényleg nagyon idegeskedő típus, szorong, de van köztünk olyan is (én is), akinek fel sem tűnik, hogy vizsgaidőszak van, nem izgul.

2011. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
18:47.-nek. Ja, tanulok. Tavaly még az esélytelenek nyugalmával ültem bent, de idén már erőt vettem magamon.:D
2011. jan. 24. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!