Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes lenne elkezdenem...

Érdemes lenne elkezdenem levelező tagozaton?

Figyelt kérdés
Nagyon jó lenne ha vki tudna segíteni aki járt már vagy ismerőse járt már levelező tagozaton iskolába!! Szeretnék továbbtanulni de csak munka mellett tudnám megoldani..minden eféle tapasztalatot szívesen fogadok!! (felsőfokú szakképzésről van szó,s szommszéd megyeszékhelyen lenne oktatás)az oktatás félévente 10 alkalommal történik, pénteki és szombati napokon. A képzési idő félévenként 100 óra. Az előzetes tudást beszámítjuk.Igí hirdették meg!! előre is köszönöm!
2009. márc. 13. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is levelezőn végeztem a főiskolát, munka mellett. Simán meg lehet csinálni, azt tapasztaltam, hogy a tanárok jobb indulatúak, már azzal, akin látják, hogy készülget.

Abból a szempontból nehezebb volt, hogy fele annyi óránk volt egy tárgyból, mint a nappalisoknak. De a maradék anyagot mindig megkaptuk pdf-ben vagy pps-ben. De olyan tanár is volt, aki nem kért mindent a levelezősöktől. Nekem általában kéthetente kellett menni, péntek délután és szombaton. Most elkezdtem egy MA szakot is levelezőn, baba mellett, ez is megcsinálhatónak tűnik így is.

2009. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!! sok sikert a tanulmányaidhoz s grat a babához!! Akkor majd meglátom s ha lesz bennem kellő bátorság elkezdem!! :D:D
2009. márc. 14. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!