Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jövőre már 500 pontos lesz a...

Jövőre már 500 pontos lesz a felvételi rendszer? Orvosira két emelt szintű kell már jövőre? Felsőfokú nyelvvizsga hány pontot fog érni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:

500 pontos rendszer lesz igen

Orvosira nem tudom hogy kell e majd két emelt szint egy mindenhez kell majd továbbtanulás esetén nem hinném hogy feleslegesen szívatnák az embert.

Felsőfokú 40pontot fog érni

viszont az 500 pontos rendszer annyiban merűl ki hogy a 80 pluszpontot 100-ra emelik az emelt szintű érettségi 50pontot ér(persze 60% felett)

hirtelen kerestem neked valami részletesebbet..

[link]

2011. máj. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy méh nem fog kelleni 2 emelt, talán majd 2013tól, de nem biztos.
2011. máj. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, az orvosira 2013-tól már két emelt szint fog kelleni. Elég sok szakra pedig az egy emelt szint lesz a minimum. De továbbra sem mindre.
2011. máj. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!