Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a legkeresettebb szak...

Melyik a legkeresettebb szak a piacon? Az ELTE-én hova érdemes jelentkezni? TTK vagy ÁJK?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én elte TTK bioszon vagyok. Ha így döntesz, hova érdemes jelentkezni, hogy melyikkel tudsz elhelyezkedni a piacon, akkor nem is lenne érdemes egyetemre, menni, csak hogy legyen egy diplomád... Második, hogy inkább oda jelentkezz, amit szeretnél csinálni...

Harmadik, meg ha mégis unalmas, de keresett szakot akarsz akkor kémia alapszakra gyere a TTK-ra mert iszonyat sokat keresnek, nagyon kevés van belőlük és keresettek.

2011. máj. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ÁJK-t mondanék én...viszont TTK-sok keresettebbek,főleg ha olyan szakra mész és el is végzed...az viszont biztos,hogy a biológia szakot is rengetegen csinálják,nem tudom pontosan,de lehet többen is,mint jogot.De azt válaszd,ami a szívednek kedvesebb! :)
2011. máj. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!