Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha rossz jegyet kaptam államvi...

Ha rossz jegyet kaptam államvizsga szóbelin, valahogy kijavíthatom?

Figyelt kérdés
Decemberben államvizsgáztam, sajnos pont az az időszak volt az, amikor érzelmileg is teljesen össze voltam omolva plusz kijött egy idegi alapú betegségem is nagyon csúnyán...nehezen koncentráltam, teljesen össze voltam omolva. Kettes lett az államvizsgám és szeretnék mester képzésre menni, de félek hogy talán épp emiatt nem fognak felvenni (még is csak 5-10 pont veszteség) ha mégis ez lenne az oka, szerintetek valahogy újra lehet ezt írni? akkor a tanáraim azt mondták hogy ez így marad örökké:S Azt hiszem jobban jártam volna ha meghúznak és májusban megcsinálom normálisan...de nem így történt ugye.
2011. máj. 27. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
tudtommal államvizsga nem javítható
2011. máj. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van... így jártál az államvizsga nem javítható.
2011. máj. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem javíthatod, sőt ugyanabban a szemeszterben nem is lehet ismételni (ez másoknak lehet fontos): ha megbuksz, akkor abban a félévben nem kapsz diplomát.
2011. máj. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:) Valami csak lesz...
2011. máj. 27. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!