Diploma, vagy mondjuk 2 felsőfokú szakképzés éri meg jobban?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem attól függ konkrétan milyen területről van szó.
2011. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
elsővel értek egyet, kisit bővebben?
2011. máj. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Egy diplomással könnyebben szóba állnak, de az fog számítani, hogy értesz-e hozzá a papír önmagában tényleg csak arra jó, hogy megmutathasd tudásod. :)
2011. máj. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Tényleg szakterülettől függ. Én diploma helyett két felsőfokú szakképzést csináltam, és nem bántam meg. Egyből el tudtam helyezkedni, és jól fizető állást kaptam.

Amúgy szerintem diploma előtt mindenképp érdemes legalább egy felsőfokú szakképzésen részt venni, hisz 23 éves korig az első ingyenes.

2011. máj. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Érettségi után ott maradtam ötödéven a sulimban, elvégeztem egy szakot, ami nem felsőfokú volt, akkor is mehetek ingyen felsőfokú szakképzésre?
2011. máj. 30. 14:37
 6/9 anonim ***** válasza:
persze hogy mehetsz.
2011. máj. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy felsőfokú szakképesítésem (pénzügyi-számviteli ügyintéző) és egy kgazadasági diplomám.A diploma miatt nem vettek fel sehova,a fizetési szint miatt.De aztán a jelentkezéseimben már nem tűntettem fel a diplomát,és 2 hétre rá lett állásom,és így sem keresek rosszul,sőt.Szal sztem megéri megcsinálni egy felsőfokút diploma előtt vagy után,szakiránynak megfelelően,de a képzést is olyan helyen ajánlom,ahol biztosítanak gyakorlatot.
2011. máj. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a 15:17-esnek írom,hogyha a képzés Okj-s volt,akkor az azutániért már fizetnie kell,mivel csak az első ingyenes.
2011. máj. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lehet félreértettem. ha elvégzett egy okj-t, vagy akármit, akkor utána felsőoktatásba mehet ingyen - erre gondoltam. Az elképzelhető, hogy a 2. okj már fizetős.
2011. máj. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!