Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óvodapedagógus szakra szeretné...

Lina29 kérdése:

Óvodapedagógus szakra szeretnék menni. Milyen OKJ-s szakképzés ad többletpontot a jelentkezésnél?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
óvodai dajka képzést, szerintem elfogadják, esetleg még csecsemő gondozó, de rá kell kérdezni olyan helyen, ahol találsz ilyen képzést. felvi.hu-n fenn van, hogy hol milyen OKJ-t fogadnak el, mint pluszpont
2011. aug. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Többletpontot ad a pedagógus képzési területre:

gyógypedagógiai asszisztens; családpedagógiai mentor; csecsemő és kisgyermeknevelő, gondozó; kisgyermekgondozó, -nevelő; gyermek és ifjúságvédelmi asszisztens; ifjúságsegítő; szociális, gyermek‐ és ifjúságvédelmi ügyintéző; szociális gondozó és szervező;

szociális asszisztens


Érdemes az intézményben érdeklődni, ahová felvételizni szeretnél, hogy náluk mit fogadnak el ezekből. Nem mindegyiket számítják be mindenhová.

2011. aug. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az óvodai dajka szakmunkás végzettségnek minősül. Csak az emelt szintű ill. felsőfokú szakképzéseket fogadják el, amiket fent felsoroltam.
2011. aug. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
első vagyok, igen bocsánat a 2. válaszoló jól írta :) de még1szer írom, hogy felvi.hu-n érdemes körülnézni, múltkor én is ott nézegettem, de sajnos már nem tudom, hogy hol találtam azt a helyet :D
2011. aug. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!