Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lányom jelenleg bukásra áll...

Lányom jelenleg bukásra áll matekból, még egy dolgozatot írnak trigonometriából sajnos nem ért belőle semmit ha valaki tud róla kérem segítsen, hogy legalább 4-re megírja a dolgozatot és év végén átmenjen 2-el?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát én éppen értek hozzá, de itt nemhiszem hogy lehet korrepetálni :D keressetek egy matektanárt
2011. máj. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég későn jut eszetekbe. A trigonometria átfogó téma, ha eddig semmi nem jött le neki belőle, akkor itt 1-2 nap alatt nem is fog. Menjetek magántanárhoz, az esetleg segít.
2011. máj. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz (nem a legnehezebb) a trigonometria, csak egy kicsit meg kell érteni... Szerintem 0-ról 4-es középiskolai szintre meg lehet érteni pár nap alatt még egy gyengébb tanulónak is. Persze nem önerőből, hanem segítséggel.
2011. máj. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Lehet le leszek pontozva de most a saját "élményemről" és tapasztalatomról írok. Tehát Trigonometria nehéz anyagrész, és nehéz 4 esre is megírni, keressetek matek tanárt de ne várjatok tőle se csodát mert ő sem lesz klépes 1 óra alatt csodát tenni, velem is ugyanez volt bukásra álltam 2. fél évbe mentem külön tanárhoz és a matek tanárom 2-3 hetente iratott dogát. Külön tanárnál édes kevés volt a heti 2 óra énis ugyanígy jártam év végi utolsó dogát 3asra kellett megírnom rengeteget tanultam rá matektanárnál is volt emiatt de mégis csak 2esre sikerült, mert kevés időm volt pedig a randitól kezdve az edzésemig mindenről lemondtam hogy tanuljak. Most5 lehet elfoglak keseríteni de szerintem már a pótvizsgára kezdjetek készülni, tudom hogy egy köcsög bunkónak tartasz és lefogsz pontozni de csak ezzel is fwel akarlak készíteni a legrosszabbra, nyáron is jobb júni végén már elkezdeni készülni a pótra mert kifuttok az időből!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. máj. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:17


De azért próbálkozni lehet :D Szerintem a te tanárod szigorúbb volt a mi matektanárunk is 50%-tól adta meg a kettest!! középiskolában míg máshol 20%tól adják meg mint az érettségin! Elég szomorú de van ilyen :S

2011. máj. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%

a matematika, nem olyan mint a töri, meg a többi kamutárgy. ezt nem lehet úgy tanulni, hogy csak azt nézem át amiből éppen irunk, mert úgy sose fogod érteni. itt a témakörök egymásra épülnek. ez a hatékony matektanulás titka...

majd legrosszabb esetbe pótvizsgára felkészül. az se tragédia, előfordult már mással is az ilyen.

2011. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!