A kereskedő az jó munka?

Figyelt kérdés
Szerintetek érdemes 3éves kereskedő középiskolába menni? Utána rögtön bírnék dolgozni, viszont nem mehetnék tovább egyetemre csak 4éves középiskolával. Szerintetek megérné kereskedőnek menni? A fodrászaton is gondolkodtam, az is 3éves, szerintetek jó a kereskedő, ha nem akkor a fodrász az jobb?
2011. máj. 31. 15:39
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Én eladó vagyok. A világ legundorítóbb szakmája. Az emberek beléd taposnak, és állandó nyomásnak vagy kitéve. Ezt mind 80-90 ezer ft-ért.

Én most esti gimnáziumot keresek, hogy hogy tovább tudjak tanulni, és lépni ebből a fertőből. Én azt tanácsolom, hogy inkább valami szakközépiskolát válassz. De ez csak egy jó tanács, amit én sem fogadtam meg. Azóta már bánom. Sok sikert!

2011. jún. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!