Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelentkeznék egy intenzív...

Mihályi Dávid kérdése:

Jelentkeznék egy intenzív OKJ-s tanfolyamra amelyet fizetni kell és ez szeptember elejéig tart! Jelentkeztem egy iskolarendszerű 2 éves OKJ szakmára is. Ha én leteszem ezt az intenzív OKJ-t, akkor másik szakma ingyenes marad?

Figyelt kérdés
Szombaton elindul egy tanfolyam amerre én szívesen mennék, de előtte tudni szeretnék valamit!! Ez egy OKJ szakma lenne amely intenzív nem iskolarendszerű és fizetni is kell érte és szeptember elején lesz vége! Most érettségizek le és már régebben jelentkeztem egy másik OKJ-s szakmára is amely iskolarendszerű és 2 éves!! Most az akkor nekem ingyenes lesz, mert csak az 1 OKJ ingyenes?? Vagy hogy van ez???
2011. máj. 31. 23:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Melyik szakmára jelentkeztél?

Ha még nincs meg az érettségid -

2016. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!