Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem vettek fel egyik főiskolár...

Nem vettek fel egyik főiskolára sem, amire jelentkeztem. Mi a legésszerűbb teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Már nézegettem többféle OKJ-s képzéseket, de nem tudom hogy azokkal mire megyek. Azokkal a képzésekkel esetleg mennyire esélyes az elhelyezkedés a jövőben?
2011. jún. 1. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem, hiszen a legutóbbi felvételi már elég rég volt, a mostani eredmények meg még korántsem derültek ki.

De egyébként az OKJ mindenképp megéri, ha nem is végleges végzettségként, de ha mondjuk még akarsz menni felsőoktatásba, akkor azzal el lehet tölteni az időt.

Egyébként sok OKJ-s képzés többet is ér, mint egyes büfészakok, mert sok szakmából hiány van.

2011. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem a felvételik alkalmassági és gyakorlati vizsgákból álltak, és ezért tudom hogy már nem vesznek fel sehova. Egyébként kösz a válaszod!
2011. jún. 2. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!