Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » AZ OKJ-s képzés nem minősül...

AZ OKJ-s képzés nem minősül nappali tagozatnak?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Valószínűleg most csak arra vesznek fel, mivel magas a ponthatár. De anyukám nem igazán támogat, így magamnak kellene állnom az albérletet meg a sulit. Bevállalható szerintetek hogy suli mellett meló és így albérlet??
2011. jún. 4. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nappalira mész okj-n akkor az ugyanúgy nappalinak minősül mint az egyetemeken, főiskolákon.
2011. jún. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, de jelentkeztem nyári munkára a Tesco-ba és azt mondta a diákvezető hogy ha én tanfolyamra megyek tovább, akkor nem tud felvenni mert az nem nappali tagozat... De nekem muszáj lesz egy diákmelót találnom ha felvesznek akár melyikre is, de most inkább Gyöngyösre mennék, majd utána főiskolára.
2011. jún. 4. 14:12
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem az elsö válaszoló rosszul tudja. Nem számít nappalinak. Már csak abból is gondolom, hogy amikor én arra jártam, szüleimnek kapnia kellett volna a családi pótlékot, hisz' csak 18éves voltam és az 22ig jár ha tanulsz. Azt tudod csinálni, hogy keresel mellé részmunkaidös melót. Heti 20óra nem sok.
2011. jún. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A részmunkaidős meló hogy működik? Ilyenről még nem hallottam.
2011. jún. 4. 14:24
 5/7 A kérdező kommentje:
rákerestem az interneten, Gyöngyösön is van, már értem, hogy körülbelül mit takar. :) Nem tudtam, hogy ilyen lehetőség is van, köszönöm az előttem kommentelőnek a választát :)
2011. jún. 4. 14:26
 6/7 anonim ***** válasza:
23 éves korig, ha iskolarendszerű képzésben, nappali tagozaton tanulsz, pl. OKJ-n, járnak az ellátások. Én tavaly végeztem OKJ-t a középiskolámban, és kaptam az árvaságit.
2011. jún. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy,hogy milyen okj képzés. van 2hónaps tanfolyam is, mely okj vizsgaval zárul és van 2 éves technikusi képzéz is, aminek elvégzése után szintén okj-t ad.
2011. jún. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!