Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tényleg ugyanolyan hatékony...

Tényleg ugyanolyan hatékony az esti képzés, mint a nappali?

Figyelt kérdés
Mert az iskolák oldalán, ahol van mindkettő (csak épp az estisek nagy része fizetős), mindenhol ezt írják. És én nem tudom elhinni azt, hogy valaki bejár hétfőtől péntekig 8-9-10 órára, és az ugyanolyan, mintha bemegy szombatonként pár órára. Hiába mondják, hogy megvannak a különböző módszerek, igen, kb. annyi, hogy önművelést folytatsz otthon. Mert nem tudom, még lenne lehetőségem nappalira menni, de olyan nehéz mellé munkát találni, és én már nem szeretnék csak tanulni. Most dolgozom, mehetnék estire, de nem akarok negyedmillió körüli összeget kifizetni egy nem hatékony képzésre, ahol az iskola csak a pénzt lesi, és sz...rik rendesen oktatni.
2011. júl. 10. 13:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Na ezt jól megmondtad
2016. jún. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!