Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az Óbudai egyetem Bánki Donát...

Az Óbudai egyetem Bánki Donát Gépészmérnöki karára, államilag támogatott, nappali tagozatra általában a bejutottak hány ponttal jutnak be?

Figyelt kérdés
nekem valószínű úgy 340-355 között lesz a pontszámom, elég az hogy bejussak?
2011. jún. 5. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:

2008: 232

2009: 299

2010: 299


[link]

2011. jún. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó, azt tudom hogy mi a ponthatár, én azok válaszát várnám akik már bekerültek és tudnak valami sorrendet mondani, hogy kit vesznek fel még mi az alsó ponthatár, mert úgy kb 300-an mennek oda általában.
2011. jún. 6. 10:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem értem. Az alsó ponthatár a fentebb felsorolt ponthatárok egyike. Ha az 299 volt, akkor van ott olyan ember, aki pont annyival jutott be. Akinek több pontja van, azt meg nyilván felveszik.

Tényleg nem értem, mire vagy kiváncsi, mert már másodszor jön elő, hogy hogyan lehet oda bejutni, meg kit vesznek fel.

2011. jún. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!